تبلیغات
عاقبت درس نخوندن
تا جام جهانی : بررسی گروه D

www.par30.co.cc

www.par30.co.cc

www.par3.co.cc

www.par3o.cc

 

در این پست سعی شده پرونده تیم های گروه D برای شما تهیه  تهیه کنم امید وارم لذت کافی رو ببرید

پس ادامه مطلب رو از دست ندهید 


تیم ملی فوتبال آلمان سومین تیم پر افتخار ادوار مختلف جام جهانی در آفریقای جنوبی نیز با فوتبال ماشینی خود به دنبال کسب جام است.

تیم ملی فوتبال آلمان سومین تیم پر افتخار ادوار مختلف جام جهانی در آفریقای جنوبی نیز با فوتبال ماشینی خود به دنبال کسب جام است.

آلمان ها با سه عنوان قهرمانی در سالهای ۱۹۵۴، ۱۹۷۴ و ۱۹۹۰ و چهار مقام نایب قهرمانی پس از برزیل و ایتالیا سومین تیم پر افتخار فوتبال جهان به شمار می روند.

این تیم که همواره با فوتبالی ماشینی و منظم در رقابت های مهم به میدان رفته و نتایج خوبی کسب کرده است در جام جهانی ۲۰۱۰ نیز با هدایت تئورسین بزرگ خود" یواخیم لو" و در اختیار داشتن نفراتی همچون "میشائیل بالاک"، "میروسلاو کلوزه"، "ماریو گومز"، " شوان اشتانگر"، "لوکاس پودولسکی"، " مسعود اوزیل" و "رنه آدلر" یک مدعی بزرگ تلقی می شود.

آلمان ها همچون گذشته برای صعود به جام جهانی چندان کار سختی نداشته و با برتری برابر تمامی حریفان خود به صورت مستقیم پای به آفریقای جنوبی گذاشتند.

این کشور در طول تاریخ مسابقات جام جهانی رکورداران بزرگی در اختیار داشته به طوریکه "گرد مولر" با ۱۴ گل زده پس از رونالدوی برزیلی دومین گلزن برتر تاریخ جام جهانی محسوب شده و "لوتار ماتیوس" نیز با حضور در پنج دوره جام جهانی به همراه "کارباجال" از مکزیک بیشترین حضور را تجربه کرده است.

آلمان ها که در اکثر رقابت ها در گروهی آسان و بی دردسر روبرو می شوند اینبار نیز با همین شرایط مواجه شده و تیم های استرالیا، صربستان و غنا را در گروه چهارم کنار خود می بینند.

دومین تیم گروه چهارم مسابقات جام جهانی تیم ملی غنا نماینده قاره آفریقاست که برای دومین مرتبه پای به جمع بزرگان گذاشته است.

غنا در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان نیز حضور داشت که با صعود از گروه خود توانست به جمع ۱۶ تیم برتر راه یافته و علی رغم ارائه نمایش مناسب برابر برزیل با شکست ۲ بر صفر به کار خود پایان داد.

غنای ها که در حال حاضر رتبه سی و یکم رنکینگ فدراسیون جهانی فوتبال را در اختیار دارند با هدایت "میلوان راجویچ" به جام جهانی صعود کردند و برای شگفتی آفرینی در آفریقای جنوبی به نفراتی همچون "مایکل اسین"، "اریک آدو"، "کینگستون"، "ماتا آموآ" و "آلکس منساه" امید فراوانی دارند.

صربستان نیز دیگر تیم اروپایی حاضر در گروه چهارم جام جهانی است که برای نخستین بار با این نام به بزرگترین رویداد فوتبال جهان رسیده است.

این تیم پیش از این با نام یوگسلاوی در این مسابقات حضور می یافت و پس از فروپاشی یوگسلاوی با نام صربستان راهی جام جهانی شده است.

یوگسلاوی در مرحله مقدماتی با سرمربیگری "رادومیر آنتیچ" بالاتر از تیم های مطرحی همچون فرانسه و رومانی قرار گرفت تا قدرت خود را به فوتبال جهان نشان دهد.

این تیم در مرحله مقدماتی با درخشش "دژان استانکوویچ"، " نیکولا زیگیچ"، "کراسیچ" و "رادوسان پترویچ" تمامی حریفان ریز و درشت خود را با شکست مواجه کرد تا یاد و خاطره تیم قدرتمند یوگسلاوی در دهه نود را زنده کند.

صرب ها در این جام با اتکا به قدرت بدنی و فوتبال محکم خود می توانند برای آلمان و غنا حریفی خطرناک محسوب شوند.

"رادومیر آنتیچ" که با سابقه حضور در تیم های رئال مادرید و بارسلونا از مشهورترین مربیان اروپای شرقی محسوب می شود با رساندن صربستان به جام جهانی دوباره نام خود را بر سر زبان ها انداخت تا توان بالایش در مربیگری را نشان دهد.

آخرین تیم این گروه استرالیا نماینده قاره آسیاست که به راحتی و بدون هیچ دغدغه فکری خود را به جام جهانی رساند.

"پیم فربیک" هلندی که سابقه حضور در قاره آسیا را دارد تیم ملی استرالیا را راونه جام جهانی کرد.

این مربی در اقدامی عجیب اعلام کرد که پس از این مسابقات از تیم ملی استرالیا جدا خواهد شد.

استرالیا پیش از این تنها دوبار به جام جهانی راه یافت که در سال ۲۰۰۶ توانست با غلبه بر تیم مطرح کرواسی به مرحله حذفی صعود کند و با شکست برابر ایتالیا به خانه بازگشت.

در تیم ملی استرالیا بازیکنان تاثیر گذاری همچون "هری کیول"، " برت امرتون"، " تیم کاهیل"، "لوکاس نیل" و "مارک شوارتزر" حضور دارند که همگی در تیم های مطرح باشگاهی در اروپا بازی می کنند.

تجربه بالای بازیکنان تاثیرگذار استرالیا و حضور یک مربی کاربلد شانس نماینده آسیا را برای صعود زیاد کرده است.

تحلیل : خبرگزارى جمهورى اسلامی (ایرنا) (www.irna.ir)

ارسال شده توسط : فرهاد در تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1389 و ساعت : 10:38 ب.ظ
مرتبط با موضوع : اطلاعات عمومی ،