تبلیغات
عاقبت درس نخوندن
نوه نلسون ماندلا در یک حادثه رانندگی کشته شد/ حضور ماندلا در ابهام

در حالی که از ساعاتی دیگر بازی افتتاحیه جام جهانی میان تیم های ملی فوتبال آفریقای جنوبی و مکزیک آغاز می شود، نوه "نلسون ماندلا" در یک حادثه رانندگی در ژوهانسبورگ کشته شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آلمان، "زینانی" نوه 13 ساله "نلسون ماندلا" که صبح امروز در حال بازگشت از یک جشن موسیقی در زمینه جام جهانی به منزل خود در ژوهانسبورگ بود، در یک حادثه رانندگی کشته شد.

زینانی که دو روز پیش جشن 13 سالگی خود را برگزار کرده بود، تنها قربانی این حادثه رانندگی بوده و به دیگر کسانی که در خودروی حامل وی قرار داشته اند هیچ آسیبی وارد نیامده است.

زینانی نوه دختری ماندلا رئیس جمهور اسبق آفریقای جنوبی محسوب می شود، که پیش از این ابهاماتی در زمینه حضورش در بازی افتتاحیه جام جهانی 2010 میان آفریقای جنوبی و مکزیک مطرح شده بود.

نلسون ماندلا 92 ساله، پدر آزادی آفریقای جنوبی علاوه بر این دختر 13 ساله هشت نوه دیگر دارد.

هرچند خانواده ماندلا حضور وی را به دلیل کهولت سن در این دیدار رد کرده اند با وجود این، هنوز احتمال حضور وی وجود دارد. البته ممکن است مرگ دردناک زینانی وی را از حضور در استادیوم ساکر سیتی منصرف کند.

جام جهانی 2010 از ساعت 18و 30 دقیقه امروز با بازی تیم های ملی فوتبال آفریقای جنوبی و مکزیک آغاز می شود.ارسال شده توسط : فرهاد در تاریخ : جمعه 21 خرداد 1389 و ساعت : 01:02 ب.ظ
مرتبط با موضوع : اطلاعات عمومی ،