تبلیغات
عاقبت درس نخوندن
عجیب‌ترین نظرخواهی‌های فوتبالی / از وزن مارادونا تا جیغ مفسران ورزشی!

بسیاری از آژانس های نظرخواهی آنلاین در آخرین روزهای پیش از آغاز مسابقات جام جهانی آفریقای جنوبی سئوالات عجیبی را از فوتبال دوستان می‌پرسند و برای برندگان جوایزی نیز در نظر می گیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر، برخی از مردم دنیا همیشه و در هر شرایطی آماده اند تا در مورد هر موضوعی حتی عجیب ترین مسائل نظر بدهند و جوایز نفیسی دریافت کنند.

عادی ترین این نظرخواهی ها در مورد برنده جام جهانی، یا نتایج هریک از دیدارها و یا فوتبالیستی که اولین گل را در مسابقات می زند است.

اما با جستجو در سایت های برخی از آژانس های نظرخواهی به خصوص سایت های انگلیسی می توان به نظرخواهی های عجیب تری نیز دست یافت.

برای مثال نظرخواهی هایی چون چه کسی اولین ضربه را به تیرک عمودی می زند؟ چه کسی اولین ضربه را به تیرک افقی می زند؟ چه کسی اولین کارت زرد را دریافت می کند؟ چه کسی اولین کارت قرمز را می گیرد؟

نظرخواهی‌های عجیب تری نیز وجود دارند که از آن جمله می توان به وزن مارادونا اشاره است. سایت "ال پیبه" که همواره سایز کمر مارادونا را زیر میکروسکوپ قرار می دهد از فوتبال دوستان پرسیده است که آیا مارادونا تا پایان جام جهانی چاق تر می شود یا وزن کم می کند؟

براساس گزارش کالچوپرو، از دیگر نظرخواهی هایی که می توانند جوایزی نصیب برنده بکنند می توان به "مدت زمان جیغ مفسر ورزشی تلویزیون های برزیل و آرژانتین" اشاره کرد. در حقیقت جیغ این مفسران که به محض زدن یک گل بلند می شود از دیرباز معروف بوده است.

یک آژانس نظرخواهی 40 به یک احتمال داده است که در بازی فینال مدت زمان فریاد "گل" مفسران ورزشی تلویزیون های آمریکای لاتین کمتر از 15 ثانیه به طول انجامد.ارسال شده توسط : فرهاد در تاریخ : جمعه 21 خرداد 1389 و ساعت : 01:42 ب.ظ
مرتبط با موضوع : اطلاعات عمومی ،